سنجاق کت  مردانه چیست؟

سنجاق کت  مردانه چیست؟

سنجاق سینه به عنوان یک تزیین در استایل مردانه به کار می رود. برای مناسبت های مختلف با همین جزئیات کوچک می توانید استایل خود را متفاوت جلوه دهید. امروزه نه تنها آقایان بلکه خانم های شیک پوش از این سنجاق سینه ها استفاده می کنند.این سنجاق سینه ها به سوزن کت و سنجاق کت نیز معروف اند و از ان ها معمولا در استایل های رسمی استفاده می کنند. سنجاق سینه های مردانه در طرح های متنوعی مانند گل های پارچه ای و گل های فلزی وجود دارند.با این اکسسوری می توانید در ظاهر خود تفاوت بسیاری ایجاد کنید.جنس گل های سنجاق سینه های پارچه ای معمولا با توجه به جنس پارچه کت و رنگ سنجاق یقه کت با رنگ پیراهن و رنگ کت ست می شود.برای ارتقاء استایل خود به شما پیشنهاد می کنیم از این سنجاق ها استفاده کنید.

کاربرد سنجاق کت مردانه چست ؟

معمولا برای مراسمات رسمی از سنجاق کت استفاده می شود آقا داماد های که به قرار دادن گل روی لباس شان علاقه ای ندارند می توانند از این گل های پارچه ای و گل های فلزی که رو یک سوزن سوار شده استفاده کنند

نحوه ست کردن و انتخاب سنجاق یا گل سینه مردانه

اگر از سنجاق کت پارچه ای استفاده می کنید سعی کنید رنگ گل سنجاق یقه کت با رنگ کراوات و پوشت هم خوانی داشته باشد انتخاب رنگ ها خنثی از بهترین انتخاب ها برای شما است اما اگر تمایل به استفاده از رنگ های جیغ و بولد در این اکسسوری ها دارید پیشنهاد می کنیم که پوشت را حذف کنید که ظاهری شلوغ به خود نگیرید.

طرح مناسب برای گل سنجاق سینه مردانه

اگر قرار است کراوات یا پاپون و پوشت همراه با سنجاق و یا سوزن کت استفاده کنید سعی کنید از طرح های شلوغ و رنگ های بولد و پر رنگ استفاده نکنید.انتخاب رنگ های مکمل و نزدیک به هم و همچنین طرح ها خلوت با رنگ های ملایم انتخاب مناسب تری است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
×
×

سبد خرید