جواهرات سفارشی


اغلب ما سنگ یا سنگ‌های قیمتی‌ای داریم که آنها را هدیه گرفته‌ایم و یا از کسی به ارث برده‌ایم؛ اگر شما هم از این سنگ‌های قیمتی داشته و تمایل دارید تا آنها را در جواهری که خاص شما طراحی و اجرا شده است بکار ببرید ما می‌توانیم شما را در انتخاب طرح راهنمایی کنیم و در صورت تمایل، شما را در اجرای آن به بهترین نحو یاری نماییم.

سفارش

طراحی جواهرات


یکی از خدماتی که ما میتوانیم ارائه دهیم این است که اگر شما طرح زیورآلات خاصی را در هر سایت و یا پیجی مشاهده کردید و تمایل به خرید و سفارش آن داشتید و با توجه به اینکه با محدودیت های کشور ما فعلا این امکان وجود ندارد، میتوانید روی ما حساب کنید. میتوانید عکس طرح مورد نظر خود را در سایت آپلود کنید و یا از طریق واتس اپ به شماره سایت ارسال کنید تا ما در اولین فرصت و با کمک کارشناسان مربوطه قیمت گذاری طرح را انجام داده و در صورت تایید شما طرح سفارشی شما با بیشترین درصد مشابهت اجرا شود.

کارهای سفارشی از جنس طلا و یا نقره با تمام سنگ های قیمتی قابل اجرا هستند.

سفارش

حکاکی بر روی سنگ


یکی از خدماتی که ما میتوانیم ارائه دهیم این است که برروی تمامی سنگ های گرانبهای شما حکاکی انجام دهیم به هرشکل و هر طرحی با بهترین کیفیت و مطابقت.

سفارش

هدایایی لوکس و گرانبها بسازید


اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که حلقه ازدواج مختص خودتان را میپسندید ما با تجربه ۶ ساله طراحی و اجرای خلاقانه ترین طرح های زیورآلات در کنار شما هستیم تا با توجه به مشخصه‌های شخصی‌تان حلقه ازدواجی خاص شما طراحی کنیم تا با آن عشقتان را جاودانه سازید.

سفارش